W naszych salonach optycznych współpracujemy z firmą Jeleniogórskie Zakłady Optyczne, producentem najwyższej jakości soczewek okularowych.
Okulary korekcyjne –
Przygotowujesz się do zakupu nowych okularów? Zastanawiasz się jakie oprawki będą dla Ciebie najlepsze, w jakich będziesz najlepiej wyglądać, itp. A czy już wiesz jakie soczewki okularowe znajdą się w wybranych przez Ciebie oprawach?

Być może nie miałeś dotychczas świadomości jak wiele możesz zaoferować swoim oczom i jak wiele zrobić dla zdrowia swojego wzroku wybierając odpowiednie soczewki okularowe. Faktem jest, że Twoi znajomi zwrócą uwagę na nowe oprawy, ale zanim wybierzesz się do optyka, poznaj różne nowoczesne rozwiązania technologiczne stworzone z myślą o wyraźnym, komfortowym i bezpiecznym widzeniu.

Soczewki JZO potrafią łączyć wiele przydatnych w życiu codziennym cech. Okulary z odpowiednio dobranymi soczewkami z pewnością będą cieszyć Twój wzrok i dbać o jego zdrowie.

Wśród soczewek okularowych JZO znajdziesz soczewki odpowiednie dla Ciebie, niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku, jaki zawód wykonujesz, jakie jest Twoje hobby, itd.

W naszej ofercie są soczewki dedykowane dzieciom, które szczególny nacisk kładą na bezpieczeństwo dziecięcych oczu.

Kierowcy znajdą u nas rozwiązania chroniące wzrok przed oślepiającymi odblaskami i rażącym słońcem.

Dla osób w wieku 40+ oferujemy zaawansowane technologicznie soczewki progresywne umożliwiające wyraźne widzenie na wszystkie odległości.

Proponujemy różne rozwiązania dla sportowców i osób aktywnie spędzających czas, dla których wygodne i bezpieczne okulary są podstawowym kryterium wyboru.