Niewyraźnie widzisz z bliska? Masz trudności z przeczytaniem drobnego druku?

Najprawdopodobniej jest to efektem fizjologicznych, czyli naturalnych procesów, które zachodzą wewnątrz oczu każdego człowieka, zazwyczaj po 40. roku życia.

W ich następstwie soczewka w oku stopniowo staje się sztywniejsza i mniej elastyczna, a mięśnie, dzięki którym automatycznie zmienia się kształt soczewki, przy przenoszeniu wzroku na różne odległości, tracą swą sprawność. Następstwem tych zmian jest utrata możliwości wyraźnego widzenia na odległości bliskie, co określane jest mianem prezbiopii.

Okularowe soczewki progresywne JZO to rozwiązanie, które umożliwia prezbiopowi wyraźne widzenie przedmiotów, niezależnie od tego, w jakiej odległości się znajdują.

PAKIET KOMFORTOWA ADAPTACJA

To usługa, dzięki której nie musisz martwić się, że nie przyzwyczaisz się do soczewek progresywnych lub będziesz czuł się w nich niekomfortowo. Nowoczesne szkła progresywne zapewniają niemal natychmiastową adaptację. Jeśli jednak okazałoby się, że nie widzisz w nowych okularach wyraźnie, powodują one dyskomfort widzenia – przyjdź z nimi naszego salonu.

Wspólnie z optykiem ustalisz, jaka jest tego przyczyna. Mimo pomocy optyka dyskomfort nie ustąpił? W ramach pakietu „Komfortowa Adaptacja” możesz wymienić swoje szkła progresywne na:

soczewki progresywne o konstrukcji bardziej zaawansowanej technologicznie (za dopłatą),
szkła dwuogniskowe,
szkła jednoogniskowe.
Jeśli szukasz soczewek progresywnych najbardziej zaawansowanych technologicznie, najlepiej dopasowanych do Twoich indywidualnych cech, rozwiązaniem dla Ciebie  są soczewki Intuitiv®Plus.

Intuitiv®Plus Mio – jedyna soczewka progresywna, która bierze pod uwagę specyficzne postawy osób praworęcznych i leworęcznych. Uwzględnia anatomię oka i ciała użytkownika, parametry wybranej oprawy oraz sposób użytkowania okularów.

Intuitiv®Plus – soczewka o konstrukcji opartej na indywidualnych cechach anatomicznych oczu użytkownika oraz uwzględniająca jego praworęczność lub leworęczność.

Intuitiv®Plus Mini – wersja Intuitiv®Plus dopasowana do małych opraw.

Soczewki progresywne z rodziny Intuitiv™ Plus zapewniają natychmiastową adaptację, łagodne przejścia między obszarami widzenia oraz najszersze pola widzenia.

INTUITIV®PLUS – SWOBODA WIDZENIA, JAKIEJ NIGDY DOTĄD NIE OSIĄGNIĘTO